HTH

HTH Alnabru

Åpningstider i dag
10.00 - 20.00
Besøk
HTH Alnabru
Strømsveien 245, N-0668 Oslo
N-0614 Alnabru
Org. No. NO980871584

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Hei kjære kunde!
Vi er veldig ivrige etter å komme i gang med å hjelpe deg. Ta kontakt på telefon, mail eller link under. Vi kan avtale et møte på Teams/Skype eller via telefonsamtale.
Book et møte her: https://www.hth.no/avtal-mote/#select
Gleder oss til å høre fra deg.

Service/Reklamasjon: http://service.hth.as

Besøksadresse

HTH Alnabru
Strømsveien 245, N-0668 Oslo
N-0614 Alnabru
Org. No. NO980871584
Åpne i Google Maps >

Kontakt

info.alnabru@hth.no
Telefon:+47 22 91 40 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i HTH Alnabru

Cemal Demirbas
Interiørselger cemal.demirbas@hth.no 40705256
Kristin Løvstad
Interiørselger kristinlovstad@hth.no 40705264
Marianne Svendsrud
Interiørselger marianne.svendsrud@hth.no 40705263
Filiz Kapici
Interiørselger filiz.kapici@hth.no 40705271
Rikke Barnholdt
Butikkskonsulent rikke.barnholdt@hth.no 22 91 40 00
Max Dahlberg
Butikkskonsulent max.dahlberg@hth.no 40705258
Gøran Magerøy
Salgsleder goran.mageroy@hth.no 40705263
Lene Ski
Interiørselger (i permisjon) lene.ski@hth.no 40705270
Linda Thuresson
Interiørselger (i permisjon) linda.thuresson@hth.no 40705280

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs