HTH

HTH Kjøkkenforum, Alnabru

Åpningstider i dag 10.00 - 18.00
Besøk HTH Kjøkkenforum, Alnabru
Strømsveien 245, N-0668 Oslo
N-0614 Alnabru

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Hei kjære kunde!
Vi er veldig ivrige etter å komme i gang med å hjelpe deg. Ta kontakt på telefon, mail eller link under. Vi kan avtale et møte på Teams/Skype eller via telefonsamtale.
Book et møte her: https://www.hth.no/avtal-mote/#select
Gleder oss til å høre fra deg.

Service/Reklamasjon: http://service.hth.as

Besøksadresse

HTH Kjøkkenforum, Alnabru
Strømsveien 245, N-0668 Oslo
N-0614 Alnabru

Åpne i Google Maps >

Kontakt

info.alnabru@hth.no
Telefon:+47 22 91 40 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i HTH Kjøkkenforum, Alnabru

Malin Holmèr Malin Holmèr Interiørkonsulent malin.holmèr@hth.no 407 05 271
Caroline Lamel Caroline Lamel Prosjektkonsulent SMB caroline.lamel@hth.no
Lene Ski Lene Ski Interiørselger lene.ski@hth.no 40705270
Rebecca Ayden Rebecca Ayden Interiørselger rebecca.ayden@hth.no 40705260
Nina Alvheim Nina Alvheim Interiørselger nina.alvheim@hth.no 40705262
Martin Jonassen Dahl Martin Jonassen Dahl Interiørselger martin.jonassen.dahl@hth.no 40705256
Kristin Løvstad Kristin Løvstad Interiørselger kristin.lovstad@hth.no 40705264
Gul Altunbas Gul Altunbas Interiørselger gul.altunbas@hth.no 40705261
Max Dahlberg Max Dahlberg Butikkskonsulent max.dahlberg@hth.no 40705258
Pål Aaaraas Pål Aaaraas Interiørselger pal.aaraas@hth.no 40705263
Torgeir Palm Andersen Torgeir Palm Andersen Interiørselger torgeir.palm.andersen@hth.no 40705265
Malin Bjørke Malin Bjørke Interiørselger malin.bjorke@hth.no 40705259
Svend Erik Dahlberg Svend Erik Dahlberg Interiørselger svend.erik.dahlberg@hth.no 40705257
Anja Hagen Kleivan Anja Hagen Kleivan Daglig leder anja.kleivan@hth.no 47603606

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs