HTH

HTH Kjøkkenforum, Trondheim

Åpningstider i dag
10.00 - 15.00
Besøk
HTH Kjøkkenforum, Trondheim
Haakon VII's gt. 11B
N-7041 Trondheim
Org. No. NO946933368

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Service/Reklamasjon:
http://service.hth.as
Følg oss på Facebook: www.facebook.com/hthtrondheim

Besøksadresse

HTH Kjøkkenforum, Trondheim
Haakon VII's gt. 11B
N-7041 Trondheim
Org. No. NO946933368
Åpne i Google Maps >

Kontakt

info@trondheim.hth.no
Telefon:+47 73 58 50 50

Følg oss

facebook

Møt personalet i HTH Kjøkkenforum, Trondheim

Nina Heie
Nina Heie
Butikkleder nina.heie@hth.no 73 58 50 54
Ann Helen Granbo
Ann Helen Granbo
Butikk-konsulent info@trondheim.hth.no 73 58 50 50
Ragnhild Bue
Ragnhild Bue
Interiørselger ragnhild.bue@hth.no 73 58 50 53
Eva Kristin Nygård Østvik
Eva Kristin Nygård Østvik
Interiørselger eva.kristin.nygard.ostvik@hth.no 73 58 50 52
Elisabeth F. Dahlsveen
Elisabeth F. Dahlsveen
Interiørselger elisabeth.dahlsveen@hth.no 73585058
Tommy Opdal
Tommy Opdal
Interiørselger tommy.opdal@hth.no 73 58 50 66
Trine Snerting
Trine Snerting
Interiørselger trine.snerting@hth.no 73 58 50 55
Thomas Lister
Thomas Lister
Interiørselger thomas.lister@hth.no 73 58 50 57

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs