HTH

HTH Kjøkkenforum, Trondheim

Åpningstider i dag Stengt
Besøk HTH Kjøkkenforum, Trondheim
Haakon VII's gt. 11B
N-7041 Trondheim

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

  • Stengt
  • 10.00 - 15.00
  • 10.00 - 15.00
  • 10.00 - 15.00
  • Stengt
  • Stengt

Åpningstider Sommer fra uke 26-31

Mandag 10-17
Tirsdag 10-17
Onsdag 10-17
Torsdag 10-18
Fredag 10-16
Lørdag 10-13

Velkommen :)
Service/Reklamasjon:
http://service.hth.as
Følg oss på Facebook: www.facebook.com/hthtrondheim

Besøksadresse

HTH Kjøkkenforum, Trondheim
Haakon VII's gt. 11B
N-7041 Trondheim

Åpne i Google Maps >

Kontakt

info@trondheim.hth.no
Telefon:+47 73 58 50 50

Følg oss

facebook

Møt personalet i HTH Kjøkkenforum, Trondheim

Nina Heie Nina Heie Butikkleder nina.heie@hth.no 73 58 50 54
Ann Helen Granbo Ann Helen Granbo Butikk-konsulent info@trondheim.hth.no 73 58 50 50
Ragnhild Bue Ragnhild Bue Interiørselger ragnhild.bue@hth.no 73 58 50 53
Eva Kristin Nygård Østvik Eva Kristin Nygård Østvik Interiørselger eva.kristin.nygard.ostvik@hth.no 73 58 50 52
Elisabeth F. Dahlsveen Elisabeth F. Dahlsveen Interiørselger elisabeth.dahlsveen@hth.no 73585058
Tommy Opdal Tommy Opdal Interiørselger tommy.opdal@hth.no 73 58 50 66
Trine Snerting Trine Snerting Interiørselger trine.snerting@hth.no 73 58 50 55
Thomas Lister Thomas Lister Interiørselger thomas.lister@hth.no 73 58 50 57

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs